Logo

Парафразирање текстови на Англиски јазик, плата 30.000 ден

Број на оглас: 3031593 | Објавен на: 14.10.2018, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Медиумите, ТВ, Радио, Интернет

Пол : Не е важно

Образование: ВСС-VII Степен

Возачка дозвола: Не е важно

Познавање на јазици: Англиски

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 30.000 МКД

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Интернет страница има потреба од луѓе со завршено факултетско образование за парафразирање текстови од Англиски на Англиски јазик. Платата е 30.000 денари фиксна и работата се работи од дома. Заинтересираните можат да се јават на телефонскиот број 071 275 025.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Rumen

Потврден огласувач