Logo

LCD Panel 15.6" 30 pin NOV

Број на оглас: 3031655 | Објавен на: 06.12.2018, 20:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Вид на оглас: Се продава


Prodavam NOV LCD Panel 15.6", 1366x768, 30 pinski.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 :)

Потврден огласувач