Logo

CITROEN c3 1.4hdi 2012god registrirano

Број на оглас: 3031787 | Објавен на: 01.08.2020, 22:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 90000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.650 €

5.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


voziloto e vo ekstra sostojba so ful oprema
klima
elektricni prozori retrovizori
greaci na sedista
servo
airbag
registrirano so zelen karton Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Pavle

Потврден огласувач