Logo

NAUTILIUS DUSEK 200*160

Број на оглас: 3032027 | Објавен на: 28.03.2020, 15:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Спална соба / Душеци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Nautilius dusek kupen od simpo 2014 g. 19500 denari, koristen e dve godini i e vo odlicna sostojba

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач