Logo

Sony Playstation 2

Број на оглас: 3032074 | Објавен на: 23.04.2019, 21:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS1 - Sony PS2

Вид на оглас: Се продава


Се продаваат 3 Sony Playstation со вградени хард дискови со инсталирани игри. Поединечна цена 4000ден. За сите 3 цената е 11000ден.
078307368

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Xxxxx

Потврден огласувач