Logo

Se prodava mercedes E200cdi e220cdi na delovi w210 220cdi

Број на оглас: 3032098 | Објавен на: 19.11.2018, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mercedes na delovi
e200 i e220cdi avtomatik i racen menuvac
Motor menjac ispravni
Vrati kompletni
Zadna hauba
Sedista tapaciri
Bandazi 15-16 i dr...


 Делчево    Општина: Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 Vase

Потврден огласувач