Logo

Audi A4 2.7 TDI Sportback

Број на оглас: 3032207 | Објавен на: 14.12.2018, 09:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 150 kw / 204 ks

Цена: 12.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi A4 2.7 TDI EU5 8g ambition

Ladenje i Greenje na Sedishti
Adaptive Bi-Xenon
Navigacija
TV
Blind Spot Monitor
Lane Assist
Predni i zadni park senzori
20 zoll felni so odlicni gumi
Kozen enterier
Tempomat
El.Sedishti
Climatronic
Seat memory
Audi Adaptive Dynamic Suspension

So 130.000km moze da se proveri po vasa zelba
Plateni site davacki registriran do 10.2019.

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 NF

Потврден огласувач