Logo

Mercedes C 180 AMG paket, avangarde

Број на оглас: 3032362 | Објавен на: 01.10.2018, 18:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 180

Година: 2009

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Цена: 8.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes c 180, amg paket, avangarde,18ki bandazi,novi ms niskoprofilni gumi koj se montirani na nego,nov servis,registriran cela godina so osiguranje i zelen karton, na bugarski tablici.Kolata e donesena od svedska pre 3 meseci i e mnodu zacuvana.Poveke inf na tel 077 684 898

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач