Logo

Itno se prodava Audi a4 2.5tdi

Број на оглас: 3032429 | Објавен на: 11.10.2018, 23:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 400000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 1.950 €
2.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Itno se prodava audi a4 2.5tdi so 150 konjski sili racen menuvac so 6 brzini
Audito e registrirano so zelen karton uste 9 meseci i poseduva klimatronik greaci na sedista elektrika i greaci na retrovizori elektrika na stakla zatemneti stakla centralno zaklucuvanje parking senzori servisirano.
+bose uzvucuvanje so bas i pojacalo
Cena 2100
Godina 1999
Km 450.000 realni
za po veke info na tel br: 078726550
078726550
078726550

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nel

Потврден огласувач