Logo

Se prodava Ford Mondeo

Број на оглас: 3032517 | Објавен на: 11.10.2018, 22:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 48.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo ispravna sostojba.

 Струмица    Општина: Василево

Прати Е-Маил

 Zlatko