Logo

куќа во градба-затворена карабина

Број на оглас: 3032606 | Објавен на: 21.01.2019, 07:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 200 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Нема

Дворна површина: 55 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Во градба

Опрема: Празен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Исток

Адреса: Крали Марко

Цена: 15.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа - карабина со дополнителен градежен материјал неискористен. Има пристап со возило. Имотот има чист имотен лист и градежен план. Локацијата е на ул. Крали Марко, на 5 мин од строг центар.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 Даниел

Потврден огласувач