Logo

W TURAN 2.0 TDI 140KS. 2006GOD.FULL🇨🇭

Број на оглас: 3032650 | Објавен на: 09.11.2018, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touran

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 6.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


W TURAN 2.0 TDI 140KS.11ti mesec 2006god.reg so zelen karton do 02.2019.NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS.FULL OPREMA. UVEZEN OD 🇨🇭 230 000km. 100%originalni Servisni dokumenti 100%prva farba. Cena 6200 💶

Огласи од: Mite

Mite

Богданци, Гевгелија

Станете Премиум член

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач