Logo

Salo (svinska mast)

Број на оглас: 3032736 | Објавен на: 09.11.2018, 07:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 50 МКД

Категорија: Храна и готвење / Месо, салами и колбаси

Вид на оглас: Се продава


Prodavam domasno salo (svinska mast)

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач