Logo

PASSAT 1.9TDI 116KS-PASAT.BORA.GOLF.AUDI

Број на оглас: 3032966 | Објавен на: 11.10.2018, 17:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


REG CEL GOD SO FULL OPREMA

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stojce

Потврден огласувач