Logo

Апартман во центар на Куманово

Број на оглас: 3033076 | Објавен на: 08.12.2018, 21:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 45 m²

Греење: Струја

Спрат: 5 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Тераса

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Адреса: Плоштад Маршал Тито Куманово

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


(МКД) Моника Апартман Куманово се наоѓа во строгиот центар на градот на самиот плоштад и располага со целосно оперемено сместување со тераса .

Апартманот располага со две посебни спални , со потполно нов телевизор со 100 бесплатни кабловски канали , со бесплатен бежичен интеренет во целиот стан , со комплетно опремена кујна со потполно нови фрижидер и шпорет , со купатило со туш и фен за коса .

Апартманот се наоѓа во зграда на петиот кат до кој што се доаѓа со лифт .

Моника Апартман Куманово Ви овозможува прекрасен поглед на градскиот плоштад .

Пред влезот на самата зграда се наоѓа паркинг кој што се плаќа по цена од едно евро за едно возило за еден ден .

Во непосредна близина на апартманот , на само една до две минути одење пеш , се наоѓаат повеќе супер маркети и ресторани .

Скопје од Апартманот е одалечено само 28 километри , додека Врање 50 километри .

Најблискиот Аеродром е меѓународен аеродром Скопје , кој што од Моника Апартман Куманово е одалачен само 18 километри .

Teлефон: +389 70 236 313
Mail: monica.apartment.kumanovo@gmail.com

-------------------------------------------------------------------------------------------

(SER/CRO) Monika Apartman Kumanovo se nalazi u samom centru grada na samom trgu i sastoji se od potpuno namještenog smještaja sa terasom.

Stan ima dvije odvojene spavaće sobe, s potpuno novim TV-om sa 100 besplatnih kablovskih kanala, besplatnim bežičnim internetom u cijelom apartmanu, kompletno opremljenom kuhinjom s potpuno novim frižiderom i štednjakom, kupatilom sa tuš kabinom i fenom za kosu.

Stan se nalazi u zgradi na petom spratu koja dolazi s liftom.

Apartman Monika Kumanovo pruža vam sjajan pogled na gradski trg.

Prije ulaza u samu zgradu je parkiralište koje se plaća po ceni od jednog evra po vozilu za jedan dan.

U neposrednoj blizini apartmana, za samo jednu do dvije minute šetnje peške, postoji mnogo super marketa i restorana.

Skoplje od stana je samo 28 km, a Vranje 50 km.

Najbliži aerodrom je međunarodni aerodrom Skoplje, koji je udaljen samo 18 kilometara od apartmana Monika Kumanovo

Telеfon: +389 70 236 313
Mail: monica.apartment.kumanovo@gmail.com

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Monica

Потврден огласувач