Logo

BMW X5 3.0D 218 KS 2006 GOD

Број на оглас: 3033102 | Објавен на: 19.04.2019, 17:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 160 kw / 218 ks

Цена: 8.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dzipot e vo odlicna sostojba registriran cela godina, servirsiran pred 4000 km so novi zimski gumi ima pominato 215000 km so full oprema za podetalno javete se 070240023

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Hunter

Потврден огласувач