Logo

Mamas & Papas Flip XT2 11 Piece Bundle

Број на оглас: 3033141 | Објавен на: 02.10.2018, 13:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 676 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Mamas & Papas Flip XT2 11 Piece Bundle
Šta je uključeno?
Flip XT2 Pushchair
Flip XT2 Carrycot
Flip XT2 Cup Holder
Flip XT2 Adapteri za automobile
Promena torbe
Footmuff
Maxi Cosi EasyFix ISOFIX baza
Maxi Cosi CabrioFix auto sedište
Maxi Cosi pozadinsko ogledalo
Maxi Cosi Cabriofix Raincover
Maxi Cosi Cabriofix Footmuff
briga o kupcima whatsapp prodajni broj: +17193943773
Skype: sales.trendi

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Kelvin wallace