Logo

VITLO MAKARA WINCH PREDATOR NOV ZELAND NOVO

Број на оглас: 3033182 | Објавен на: 05.07.2019, 09:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vitlo marka predator nov zeland novo voopsto ne koristeno 12.000 lb so celosna instalacija

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 vw

Потврден огласувач