Logo

Renaukt laguna 2.2dti

Број на оглас: 3033204 | Објавен на: 29.11.2018, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 1996

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava reno laguna 2.2td so full oprema reg.cela godina novi gumi odlicna,moze i zamena za vozilo so 7sedista so moja doplata...info.na tel.071220623

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач