Logo

Kamin trajnozarecki

Број на оглас: 3033296 | Објавен на: 09.11.2018, 07:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Камини

Вид на оглас: Се продава


Prodavam trajnozarecki kamin na cvrsto gorivo, odlicno zacuvan.Cena po dogovor.

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач