Logo

fontana za vasiot dvor

Број на оглас: 3033337 | Објавен на: 06.07.2020, 18:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Градина / Бетонска галантерија

Вид на оглас: Се продава


fontana koja tezi samo70kgr taka da mozete da ja stavite kaj sakate visoka e 1m.a siroka 110sm. Izrabotena e od stampan beton 070-784-553

 Валандово

Прати Е-Маил

 stone dekor

Потврден огласувач