Logo

Volkswagen Golf 5 Variant 2.0 TDI

Број на оглас: 3033346 | Објавен на: 21.03.2019, 09:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Sega Doneseno od Germanija, Registracija do 12.03.2020, 2008 na sobraqajna so realni 220.000km so servisna kniska. 4 novi m/s gumi, el krov, el stakla, el retrovizori, klima tronic, top prednica, zadnica, kosnici i amortizacija. Za kes ekstra cena

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Tani

Потврден огласувач