Logo

Masa so agolna garnitura

Број на оглас: 3033490 | Објавен на: 16.10.2018, 10:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Маси

Вид на оглас: Се продава


Se prodava odlicno socuvana masa so agolna garnitura za sedenje i dve stolici od masivno drvo.
Poveke info na mob

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач