Logo

XFX Radeon RX 480 4gb graficka karta

Број на оглас: 3033499 | Објавен на: 21.08.2019, 11:28
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 4.300 МКД
4.500 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Вид на оглас: Се продава


Graficka karta XFX Radeon RX 480 4gb
kontakt 070592595

  Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

  HTC

Потврден огласувач