Logo

delovi za opel vektra b i pezo 206

Број на оглас: 3033516 | Објавен на: 22.11.2020, 20:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 231.653 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


delovi za vektra b 2.2 dizel osven farovi i bospumpa ima se
PEZO 206/ 2.0 gti na delovi
prakam i po kargo

 Кратово

Прати Е-Маил

 mario

Потврден огласувач