Logo

ROVER 200 1.4 benzin 105ks

Број на оглас: 3033561 | Објавен на: 15.02.2019, 11:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Rover

Модел: 200

Година: 1998

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 76 kw / 103 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Na voziloto e napraveno servis, smeneto rebrast kais, liniski kais, vodna pumpa.
Smeneto ulje i filtri pred 1000km. Vo voziloto nema ni denar vlozuvanje

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач