Logo

Продавам гусеници за ZMAJ 133/135

Број на оглас: 3033598 | Објавен на: 02.10.2018, 21:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Комбајни

Вид на оглас: Се продава


Гусениците се во одлична состојба, спремни за работа.
Цена по договор, на лице место.

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Сања

Потврден огласувач