Logo

BMW 320d

Број на оглас: 3033640 | Објавен на: 21.11.2019, 08:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 320

Година: 2011

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 135 kw / 184 ks

Цена: 10.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


BMW 3 Series
M Package inside

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Dragan

Потврден огласувач