Logo

Se iznajmuva nov stan vo City Garden, kaj City mall

Број на оглас: 3033876 | Објавен на: 17.10.2018, 08:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 51 m²

Греење: Централно

Спрат: 12 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Година на градба: 2017

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 320 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Се изнајмува нов, невселуван, луксузно наместен стан во комплексот CITY GARDEN на 12-ти кат, во непосредна близина на Skopje City Mall. Станоте е со површина од 51м2, со посебна спална со отворен, преубав поглед кон Водно. Луксузно наместен со нов мебел, со централно парно, клима, ТВ, шпорет, рерна, аспиратор, фрижидер, бојлер и машина за алишта. Зградата е нова градба, пуштена во март 2018 година со два лифта, со видео домофон и со посебен паркинг за станарите. Станот се издава на подолг рок, минимум 9 месеци.

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Bisera

Потврден огласувач