Logo

Сено балирано

Број на оглас: 3034058 | Објавен на: 21.11.2020, 10:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам прва класа сено од најчистата природа балирано. Телефон за контакт 071 370 603

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Slavco

Потврден огласувач