Logo

Motor za tiko vo odlicna spstojba

Број на оглас: 3034163 | Објавен на: 19.10.2018, 15:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 32 kw / 44 ks

Цена: 5 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


motorot e dobar ne curi ne trosi uje moze da se vidi na lice mesto tel 078 273 193

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач