Logo

izdavam stan vo Aerodrom

Број на оглас: 3034245 | Објавен на: 03.10.2018, 15:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 1,5

Квадратура: 30 m²

Греење: Нема

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Нов

Опрема: Наместен

Лифт: Да

Број на балкони: Нема

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Запад

Цена: 7.500 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


izdavam stan vo Aerodrom 15 min do centar sproti skopjanka,komplet namesten,30m^2,
telefon:076-903-552

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 BOss

Потврден огласувач