Logo

Pearl P-530 & Pearl P-930 drum pedals

Број на оглас: 3034257 | Објавен на: 13.10.2018, 00:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Тапани и Ударички

Вид на оглас: Се продава


Se prodava pedala koristena samo 2 meseci vo odlicna sostojba.
P-530 double chain = 1800den

 Валандово

Прати Е-Маил

 Pepi

Потврден огласувач