Logo

Cesma so protocen bojler - MUHLER Germany

Број на оглас: 3034267 | Објавен на: 31.07.2020, 07:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Вид на оглас: Се продава


💧Muhler-квалитетни, штедливи чешми за кујна со проточен бојлер.
Чешми за монтажа на ѕид и во садопер. Со лед дисплеј и флексибилно црево.
Гаранција и сервис 1 година.
☑️ Брза испорака

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Antonio

Потврден огласувач