Logo

Opel astra

Број на оглас: 3034322 | Објавен на: 27.11.2018, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.8 benzin vo top sostojba! So klima sve...
barajte na br 078348333

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 lindi

Потврден огласувач