Logo

Apartman

Број на оглас: 3034476 | Објавен на: 18.01.2019, 17:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 80 m²

Спрат: 2

Греење: Друго

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


Se izdava apartman vo centar na Krusevo

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Aleksandar

Потврден огласувач