Logo

Prikolka beogratska IMT

Број на оглас: 3034551 | Објавен на: 11.10.2018, 22:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Вид на оглас: Се продава


Se prodava prikolica za traktor beogratska plugovi IMT 755 i prasacki

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач