Logo

Citroen C3 1.4 hdi...08 g.

Број на оглас: 3034559 | Објавен на: 23.05.2019, 15:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: C3

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 2.999 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Citroen C3 1.4 hdi 08 g registriran cela godina so full oprema Kompleten servis kaisi zategaci i vodna pumpa so novi gumi....
Nema.nikakvo vlozuvanje vo nea....
Idealno vozilo za pocetnici....

Mozna za zamena so realni ponudi....

inf na tel 078374110

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 PANCE

Потврден огласувач