Logo

OPEL ASTRA H 1.6 PLIN 07

Број на оглас: 3034601 | Објавен на: 18.10.2018, 18:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2007

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra 1.6 plin 2007 godina vo odlicna sostojba na kolata i e napraven golem servis set kaisi zategaci vodna pumpa ulje filtri 4 plocki stabilizatori nov akomulator so nea odat i 4 celicni bandazi so novi zimski gumi registrirana do dekemvri 2018 so zelen karton BES ZAMENI

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 RISTE

Потврден огласувач