Logo

Motokultivatori 7 ks

Број на оглас: 3034665 | Објавен на: 08.05.2019, 16:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Неколку модели на мотокултиватори со економичен бензински мотор од 7 кс, две брзини за движење напред и една назад.

Повеќе информации можете да добиете на тел.
070 322 193,
077 755 119 и
032 391 183.
www.facebook.com/AgriaCentar

Огласи од: АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

ул. Карл Маркс, бр.22, 2000 Штип
Штип

Станете Премиум член

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 АГРИА ЦЕНТАР (Agria Centar)

Потврден огласувач