Logo

ARCTIC CAT 550 LIMITED EPS

Број на оглас: 3034721 | Објавен на: 21.10.2018, 21:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Arctic Cat

Вид: ATV/со четири тркала

Година: 2015

Модел: 550 Limited eps

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


Се продава ATV Arctic Cat 550 Limited ,произведено 2015,прва регистрација 2017год,во одлична состојба,3000км.

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Zoran Peovski

Потврден огласувач