Logo

Renault Megane C-C 1.9dci

Број на оглас: 3034739 | Објавен на: 15.11.2018, 16:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 98 kw / 133 ks

Цена: 3.899 €
4.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava
Renault Megane cc KARMANN
2007
132000km
131ks
1.9dci
Plateno se do tabli

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Auto Lyss CH

Потврден огласувач