Logo

Шпорет (котел) на дрва Termomont 25kw

Број на оглас: 3034937 | Објавен на: 04.10.2018, 10:58
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 650 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Продавам шпорет на дрва (котел) за парно марка Termomont 25kw ,запремнина на котелот 48l.
Со него доаѓа и пумпа Dab 35/180 со три брзини,експанзионен сад Elbi 18l,термо вентил,налегнувачки термостат и дебелоѕиден ќумак(лула) од 1m и кривина.
Во цената се вклучени и наброените делови

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Игор

Потврден огласувач