Logo

Mazda uvezena od belgija

Број на оглас: 3034959 | Објавен на: 08.11.2018, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 6.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


mazdata e uvezena od belgija napraven kompleten servis i so realna kilometraza od 190 000 km uvezena pred edna nedela potosuvacka 4.5-do 5 l za poveke informacii na tel:
070227322
070227322
070227322
martin

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 antonio