Logo

МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ/OVERLOCK

Број на оглас: 3035007 | Објавен на: 12.06.2019, 18:17
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Вид на оглас: Се продава


МАШИНА ЗА ШИЕЊЕ ЦЕНА 10.000 ДЕНАРИ

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач