Logo

AL Bandasi so gumi 5 x 112 / 15 ki gumi 195.65/15

Број на оглас: 3035071 | Објавен на: 20.02.2019, 09:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 190 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi so gumi dve cisto novi dve 50%
BBS bandasi pravi-zdravi
Gumi 195.65 /15 - LETNI
Bandasi 5 x 112 / 15 ki
Za AUDI - A 3. A 4. A6.
VW PASSAT 4. 5. 6,
VW GOLF 5.
SEAT LEON.ALTEA IDR VOZILA SO TOJ RAZMER

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 .....

Потврден огласувач