Logo

КОЊОПОЈ ЗА КАФИЌ ПОВОЛНО

Број на оглас: 3035198 | Објавен на: 18.10.2018, 01:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Квалитетни со поволна цена коњопои за кафиќ

Цена 1800 ден

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 igor

Потврден огласувач