Logo

Golf 1.6 sr

Број на оглас: 3035273 | Објавен на: 20.10.2018, 05:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 1.600 €
1.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seprodava voziloto vo odlicna sostojba 1.6 motor so atest plin ima 4 novi gumi bez mana .

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 kapitolijagrupauto@gmail.com (претпријатие)

Потврден огласувач