Logo

Toshiba Satellite A100/105

Број на оглас: 3035350 | Објавен на: 30.06.2020, 19:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Toshiba

Xaрд диск HDD: 250 GB

РАМ Меморија: До 1 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Toshiba Satellite A100 komplet delovi.Problem maticna ploca.Zacuvani plastiki kako novi,tastatura,displej,dvd-rw,wi-fi kartica,bluetooth kartica itn....

Moze kargo

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач