Logo

mikrovana

Број на оглас: 3035400 | Објавен на: 04.10.2018, 18:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mikrovalna vo ispravna sostojba 075210142

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Filip

Потврден огласувач